قرارداد خودت رو بساز !

درباره قرارداد ساز خدمات

چرا قرارداد ساز ؟

بدون نیاز به دانش حقوقی قرارداد خود را بسازید

  • تنظیم قرارداد بر اساس اطلاعات و نیاز شما
  • انواع قرارداد و صورتجلسات ثبت شرکت
  • صرفه جویی در وقت و هزینه - دریافت مشاوره حرفه ای
  • تنظیم قرارداد حرفه ای با مشورت وکلای پایه یک دادگستری

خدمات


در قرارداد ساز توجه ما بر انجام ساده اموری است که برای افراد در جامعه همیشه دارای چالش است. تلاش ما ارایه خدمات قرارداد نویسی با کمترین هزینه و بهترین کیفیت است و امیدوارم بتوانیم در این راه رضایت شما را جلب نماییم.

تنظیم قرارداد آن لاین

در حال حاضر تنظیم قرارداد از طریق سایت ممکن است و فعلا بابت این خدمات هزینه ای دریافت نمی شود ، مانند قرارداد خرید و فروش املاک و خودرو قرارداد کار و قرارداد صلح است

تنظیم قرارداد های حرفه ای

قرارداد هایی که در سامانه ان لاین قرار ندارد و یا به صورت شخصی نیاز به تنظیم دارند را می توانید از طریق بخش ارتباط با ما درخواست و به صورت کاملا شخصی تنظیم خواهد شد.

وکالت در دعاوی

وکالت در دعاوی یکی از اموری است که می بایست در رشته های مختلف به صورت تخصصی انجام شود که تیم حقوقی ما جهت حفظ حقوق موکلین به صورت کاملاتخصصی در رشته های مختلف عمل می نماید.

مشاوره حقوقی

بسیاری از دعاوی مطروحه به وسیله مشاوره قابل پیشگیری بوده اند لذا همیشه موکلین و افرادی که هنوز وارد امور حقوقی نشده اند را به مشاورهحقوقی دعوت می نماییم تا انشالا پیشگیری از تبعات ناخوش ایند دعاوی حقوقی انجام شود.

قرارداد ها

در قرارداد ساز تلاش کرده ایم انواع قرارداد هارا جهت استفاده شما عزیزان در دسترس قرار دهیم که به مرور بر تعداد این قرارداد ها اضافه خواهد شد

ارتباط با ما

برای برقراری ارتباط با ما لطفا از طریق روش های زیر اقدام بفرمایید.

آدرس

تهران خیابان فاطمی رو به روی سازمان اب پلاک 207 طبقه اول

شماره تماس

0098-21-88071519

ایمیل

[email protected]

ایمل شما ارسال شد .