آرش علیزاده نیری – وکیل پایه یک دادگستری

با افتخار عضو کانون وکلای دادگستری مرکز

آرش علیزاده نیری

فارغ التحصیل رشته حقوق و در حال حاضر دانشجوی کارشناسی ارشد رشته حقوق تجارت الکترونیک

پیش از شروع وکالت برای مدت ۱۷ سال در زمینه های برنامه نویسی ، شبکه و امنیت رایانه ای به صورت حرفه ای به عنوان مدیر انفورماتیک و مشاور ای تی شرکت ها و سازمان های مختلف فعالیت نمودم که پس از ورود به رشته حقوق در کنار این تجربیات به عنوان کارشناس و مشاور حقوقی برای اشخاص حقیقی و حقوقی خصوصی و دولتی مشغول بوده ام.

در زمینه وکالت با توجه به تجربه پیش گفته علاقه مند به دعاوی مرتبط با رایانه و دعاوی بانکی می باشم هرچند که کلیه پرونده های حقوقی و کیفری دارای جذابیت های ویژه خود بوده و هست.

رشد سریع و برق آسای استارتاپ ها و احساس نیاز به کسب تخصص بیشتر در این زمینه منشا ورود به مقطع کارشناسی ارشد در رشته تجارت الکترونیک گردید و فعلا مشغول تحقیق در زمینه های مرتبط با این رشته هستم.

مباحث جذاب این رشته بیشتر مرتبط با حوزه آی تی بوده و موضوعاتی مانند قوانین حاکم بر مبادلات آنلاین ، امنیت داده ها و تجارت الکترونیک و موضوعات متنوع دیگری را در بر میگیرد که با عنایت به نو ظهور بودن این دست موضوعات متخصصین زیادی در این حوزه وجود ندارد.

در زمینه حقوقی و وکالت معمولا منابع معتبر و قابل اعتمادی در اینترنت وجود ندارد لذا با استفاده از تیم نخبه متشکل از اساتید دانشگاه و وکلای پایه یک دادگستری و همچنین چندین برنامه نویس رایانه ای استارتاپ دادفران را با رویکرد آموزش و ارایه مطالب قابل اعتماد و پالایش شده شروع نمودم

 

کانون وکلای دادگستری مرکزگروه وکلای دادفران